Geoblog.pl    magdah    Podróże    Wietnam i Laos 2008    wygralismy!

wygralismy!

Tajlandia, Bangkok

To znaczy nie my, ale protestujący. Najgorsze jest w tym wszystkim to, że nadal nikt nic nie wie. Właśnie jesteśmy w drodze z biura Qataru do polskiej ambasady i może tam ktoś coś będzie wiedział, ale mówiąc szczerze - wątpię. Jak na razie trzymamy się naszego lotu 8 grudnia, bo jest on najbardziej realny. Wersja singapurska pozostaje w kazdym razie jako ostatnia deska ratunku. Nie jest to takie proste, bo do Singapuru nie ma bezpośredniego pociągu - trzeba się przesiadać 2 razy. Poza tym trzeba zaplanować jakiś nocleg, albo dwa, bo po jakichś 46 godzinach podróży, nie wyobrażam sobie , abyśmy byli w stanie wsiąść do samolotu na następne 24 godziny... Zostajemy wiec tutaj , przynajmniej do soboty. Potem zobaczymy. Tutaj ludzie mówili, ze cala sytuacja powinna rozwiązać się do urodzin króla ( niech im żyje długo i szczęśliwie) czyli do 5 grudnia. No i mieli racje.
My z uwagi na dużą ilość czasu zwiedzamy dzielnicę biznesową, w której mieszkamy. Jest ona oczywiście zupełnie inna niż stare miasto - same wieżowce i ludzie w białych koszulach. Ale pomiędzy tym wszystkim stoją stragany z zupą i innym pachnącym jedzeniem, a kobiety sprzedają kawę, owoce i bukiety dla Buddy.
Jutro, o ile nic się nie zmieni , pójdziemy pooglądać zgromadzenie narodowe ( gdzie protestowano ) i pałac królewski. W ogóle to widzieliśmy wczoraj protestantów , ale Zygmunt gapa nie zrobił zdjęć... Nie wiem na co on patrzy...
On mówi, ze jestem świnia, ale sam nie chce nic pisać. Nie to nie.
Idziemy do tej Ambasady.

renmar
renmar - 2008-12-03 10:30
Wczoraj slyszalam,ze od dzis maja otworzyc lotnisko.Ale ile w tym prawdy nie wiem,bo Madzia slyszala ze dopiero od 15 grudnia.Ja jednak trzymam sie swojej wersji i wierze ze 8 wrocicie.Chociaz w takim hoteliku napewno fajnie sie mieszka i gotowac nie trzeba,to jednak tesknota za krajem wygra!Pa!

renmar
renmar - 2008-12-03 10:38
Zyga,na co Ty tam sie gapisz?Na babeczki?Przeciez wiesz ze u nas sa najlepsze,zwlaszcza te 63!Zreszta sam masz to sprawdzone.

Zasoby: 472 wpisy472 1010 komentarzy1010 4496 zdjęć4496 2 pliki multimedialne2

23.01.2024 - 03.02.2024