Geoblog.pl    magdah    Podróże    Wietnam i Laos 2008    kultura w wielkim miescie

kultura w wielkim miescie

Tajlandia, Bangkok

Wczoraj , oprócz robienia mnóstwa rożnych niepotrzebnych rzeczy, wieczorem wybraliśmy się na festiwal teatralny. Żebyście nie myśleli, ze taka jestem bardzo kulturalna, festiwal odbywał się w parku nad rzeką, niemalże pod naszymi oknami. Długo szwendaliśmy się od sceny do sceny. I co? Stwierdzam, ze nie dla mnie to, bo zdecydowanie nic z nowoczesnej sztuki nie rozumiem ( pomijając fakt, ze słowo żywe toczono po tajsku) . Jeżeli zaś ktoś rozumie, proszę o wsparcie...
Dzis popływaliśmy sobie trochę khlongami, czyli kanałami i zrobiłam Zygmuntowi maly trekking, tym razem bez plecaków. Sama nie wiem, co mój ukochany mąż zaplanuje na wieczór... Może kurs tańca ( nowoczesnego) ? Pozdrawiam Was, skutecznie ukulturalniona M.

renmar
renmar - 2008-11-22 12:58
A u nas zima-proszy snieg i jest mrozik.Wygrzewajcie sie poki mozecie,bo tu pozostanie najwyzej solarium.Ale moze jak wrocicie to Cie do mnie maz na sankach przyholuje.Sniegowe buziaki dla Was!!

Maciej P
Maciej P - 2008-11-23 02:35
Ukulturalniaj tak dalej Zygmunta, to ci ucieknie!

Zasoby: 472 wpisy472 1010 komentarzy1010 4496 zdjęć4496 2 pliki multimedialne2

23.01.2024 - 03.02.2024