Geoblog.pl    magdah    Podróże    Roma ach Roma    Obchody z okazji
2019

Obchody z okazji

Włochy
Włochy, Roma

Święto państwowej przebiegło szczęśliwie bez naszego udziału, albowiem w czasie strategicznym przebywałyśmy w Villa Borghese, głównie zwiedzając toalety i kawiarnie. Za to nasz bus przewiózł nas piękną trasą wokół murów( z uwagi na parady i inne ), co stanowiło niezapomniane przeżycie . Potem maszerowałyśmy w upale ( podobno był, dla mnie było normalnie) . Ok. 16.00 odprowadziłyśmy Eve na pociąg, a ja po odprawie, skierowałam Nel w jedynie słusznym kierunku – w stronę Słońca i Koloseum. Dla odmiany postałyśmy w kolejkach po bilet ( raz nawet całkiem niepotrzebnie ) i zakupiłyśmy takowy a całe 12 euro, ważny 2 dni. Jutro idziemy na Forum Romanum, dziś Koloseum. Potem kupiłyśmy wino i teraz z bolącymi nogami popijamy owe w łóżkach… Nie wiem dlaczego nas te nogi bolą, ale chyba dziś z uwagi na święto obeszłyśmy trochę kilometrów.

zula - 2019-06-02 21:46
...jak sie ciesze , ze Was nogi bola!
Znam to uczucie doskonale ...niestety!

Wredna baba
Wredna baba - 2019-06-04 16:56
U nas upały jak Rzymie.Zazdroszczę Wam wycieczki,kocham Rzym.Czy na Schodach Hiszpańskich były kwiaty,czy tylko dzieci kwiaty.Teraz koniecznie macie iść się pomodlić o mądrość dla Polaków,bo dobrobyt już mamy.

Zasoby: 472 wpisy472 1010 komentarzy1010 4496 zdjęć4496 2 pliki multimedialne2

23.01.2024 - 03.02.2024