Geoblog.pl    magdah    Podróże    Malezja i Singapur czyli podróż za 6 okien    Zwiedzamy

Zwiedzamy

Malezja
Malezja, Kuala Lumpur

Wczoraj część z nas wpadła na genialny pomysł i zakupiliśmy bilety na bus objazdowy RM 45 ważne przez 24 h), co okazało się świetnym pomysłem, szczególnie, że Horodyski cierpiał. Wczoraj wieczorem zrobiliśmy sobie wycieczkę przy pełnej, gwiazdkowej iluminacji, a dziś rano wybraliśmy się w różne miejsca wcześniej zauważone. Kulminacją okazały się oczywiście Petronas Twin Towers – musieliśmy długo czekać na swoją kolejkę, jednorazowo wchodzi na górę tylko ileś tam osób. W dodatku okazało się, że osoba nieokreślonej płci ( zdania mieliśmy podzielone) nam zamiast 4 biletów – 2 i musiałam znów, przy wsparciu Krzyśka, wykłócać się o brakujące 2 na tę sama godzinę- problemem był fakt, że na tę godzinę biletów już nie było. Jestem jednak genialna i wszystko załatwiłam.
Widoki fajne, a w międzyczasie zwiedziliśmy centrum handlowe w scenerii jak z amerykańskiego filmu w christmasowej scenerii. Oni mają tu wszystko zdecydowanie przesadzone, jeżeli chodzi o symbolikę Bożego Narodzenia.
Potem piechotą wróciliśmy do hotelu, co kosztowało nas trochę wylanego potu, aczkolwiek daleko to nie było.

zula - 2015-11-28 16:56
Ważne ,że w grupie jest kierownik i osoba co wszystko załatwi dla wszystkich.
pozdrawiam

magdah
magdah - 2015-11-28 17:49
Dzięki za wskazówki i komentarze. Jetlag trwa! jest któraś tam w nocy, a my siedzimy i siedzimy. Ciekawe co będzie rano!

ola
ola - 2015-11-28 17:52
wszystko fajnie, ale naprawdę nie wiem co robicie w zatoce gwinejskiej. w każdym razie uważajcie, tam atakują polskie jednostki pływające, tatuś kryj się :P

Ela
Ela - 2015-11-28 18:00
Kotku, zapomniałaś o zdjęciach z bożonarodzeniową scenerią.

magdah
magdah - 2015-11-29 01:51
Zatoka Gwinejska to tak dla zmylenia tropów, a zdjęć sie nie dało, bo internet do bani. Dziś ruszamy dalej

Zasoby: 472 wpisy472 1010 komentarzy1010 4496 zdjęć4496 2 pliki multimedialne2

23.01.2024 - 03.02.2024