Geoblog.pl    magdah    Podróże    Malezja i Singapur czyli podróż za 6 okien    Kolonialnie

Kolonialnie

Malezja
Malezja, George Town

George Town, do którego dotarliśmy autobusem, jest cudny, pełen pięknych domów w stylu kolonialnym, który strasznie , mnie kręci, czyściutki i zielony. . No i ta roślinność, której strasznie wszystkim ciepłym krajom zazdroszczę. Wsadza gdzieś w ziemię kawałek czegoś i zaraz jest cudnym, wielkim krzakiem z pięknymi kwiatami. Tutaj jduża część miasta objęta jest zakazem palenia w miejscach publicznych ( RM5000 kary – czyli jak nasze 5000) , stare domy są odnowione, a nowe pasują do starych. Miasto ma jednak jedna wielką wadę – hałas i ruch tu straszny. Jako, że jutro rano płyniemy na Langkawi leczyć stopy, kolana i gardła, dziś wzięliśmy, zaraz po przyjeździe bus turystyczny – on tu się nazywa hop on hop off i objechaliśmy okolicę. Wjechaliśmy tez na Penang Hill, a wieczorem przeżyliśmy malutki deszczyk...
Mam dziś dobry internet, więc zdjęcia idą..
Wredna kobieto - napisz coś jak obiecałaś!!!

Ela
Ela - 2015-12-03 22:11
O której wrednej kobiecie myślisz? Mam nadzieję, że nie o mnie! Zdjęcia rzeczywiście urokliwe. Cha, Zygmunt ma powodzenie, tyle wokół niego pięknych panienek. Podoba mu się pewnie taki stan rzeczy:)

zula - 2015-12-04 15:50
...ciekawe kiedy "wredna" się odezwie?!
swoją drogą ładnie tam jest!

E.D.
E.D. - 2015-12-05 16:55
Cha,cha,cha-ktoś zna hasło ! Jak noga? Czy Ty nie mogłąś zwichnąć nogi w Drezdenku,najlepiej na podwórzu,nie mówiąc o tym,że miałaś na to cały rok tylko nie urlop.Mimo niedogodności i tak Wam ZAZDOSZCZĘ.Coś mi się wydaje,że wróci,kulawa kobieta i szczupły brunet.Pozdrowienia wszystkich!

E.D
E.D - 2015-12-05 17:04
"dla"drobiazg- niech idzie w świat wszyscy wszystkich pozdrawiają i tak jeden mały błąd rozleje fale pozdrowień!

magdah
magdah - 2015-12-06 02:02
No nareszcie wredna się odezwała ! Dziękujemy, a co do szczupłego bruneta, to pozostawię to bez komentarza!! Co do kulawej kobiety - niestety zgadza się co do joty !

magdah
magdah - 2015-12-06 02:02
Na podwórku nie mogłam, bo nie chciałam narażać sąsiadów na stresy!

Zasoby: 472 wpisy472 1010 komentarzy1010 4496 zdjęć4496 2 pliki multimedialne2

23.01.2024 - 03.02.2024