Geoblog.pl    magdah    Podróże    Izrael i Jordania - przetrwać jesień    Dzień pierwszy

Dzień pierwszy

Izrael
Izrael, Jerozolima

Tradycyjnie spędzamy pierwszy wieczór na Roof topie. Tyle naczytaliśmy się na temat kontroli na lotnisku i przepytywania przez służby celne, że byliśmy strasznie zawiedzeni brakiem zainteresowania ze strony ww. Po kilku minutach przeglądania paszportów przez panienkę w okularach, dali nam świstki zamiast pieczątki w paszporcie i tyle...
Na lotnisku znaleźliśmy busik, który zawiózł nas do Abraham Hostelu w Jerozolimie ( 64 NIS od człowieka ). Potem poleźliśmy na jedzenie – pyszne, ale nie wiem jak się nazywa i po nabyciu różnych napitków, w tym izraelskiego wina i pizzy na wynos oraz masy przedziwnych słodkości – wylądowaliśmy na roof topie ,gdzie przebywamy obecnie , spożywając wszystkie zakupione specjały.

Madzia
Madzia - 2013-11-03 09:02
A Tata wypierał sie, że niby on to pić alkoholu nie ma zamiaru.... oczywiście mu nie uwierzyła, sami widzicie dlaczego!

lupus
lupus - 2013-11-03 09:46
fiu....szerutem se z lotniska pojechali?! do Jeruszalaim to ja myślałem że wjedziecie na osiołkach .... (no zrozumiałbym gdyby Kierownik na dwóch - z racji stanowiska oczywiście)

lupus
lupus - 2013-11-03 09:59
@Madzia - Tata wie co robi. W Ziemi Świętej wszystko jest Święte, a więc tym samym ... jedzenie nie tuczy, po alkoholu nie ma kaca, a nawet przy sprzyjających okolicznościach może oczywiście cudem pojawić się ... druga wątroba!

Ela
Ela - 2013-11-03 20:43
Chciałabym coś dowcipnego napisać, ale poza "cholernie zazdroszczę " nic mi nie wychodzi:) Ja buduję, lecz z Wami będę podróżować, więc pisz Kochana. No i pamiętaj, książka czeka! Carpe diem!

Zasoby: 472 wpisy472 1010 komentarzy1010 4496 zdjęć4496 2 pliki multimedialne2

23.01.2024 - 03.02.2024