Geoblog.pl    magdah    Podróże    Malezja i Singapur czyli podróż za 6 okien    Oczekiwanie

Oczekiwanie

Wielka Brytania
Wielka Brytania, London

Po nocy spędzonej, jak się okazało w apartamencie ( powiedzmy, ale tak twierdził właściciel), ale całkiem wygodnie, pojechaliśmy na lotnisko, gdzie też spotkaliśmy naszych współtowarzyszy podróży. Samolot opóźnił się trochę, ale nam w niczym to nie przeszkadzało i nadal nie przeszkadza. Siedzimy sobie teraz na Heathrow – a ja robię się coraz bardziej senna. Kontrole przeszliśmy staranną, a mnie, a konkretnie moje ręce i buty przebadano na okoliczność materiałów wybuchowych. Może nie wszystko zrozumiałam, ale chyba nie pytali, kiedy się myłam po raz ostatni. Kontrola wypadała zresztą negatywnie, co nie zmartwiło miłej pani ze służb lotniskowych. Nikogo za to nie interesowały moje fiszbiny w staniku, które tak starannie obmacano w Warszawie. Co kraj to obyczaj.
Czekamy. Odlot o 18.50 tutejszego czasu.

zula - 2015-11-25 18:42
...no to fru za godzinkę!

Madzia
Madzia - 2015-11-26 07:57
Melduje, że kontrola lotu samolotu przebiegła pomyślnie, co prawda od morza czarnego do granic Malezji smacznie spałam, ale jak widać czuwać potrzeby nie było! zaraz lądujecie...

Ela
Ela - 2015-11-26 22:25
Kotku, a może szukano u Ciebie narkotyków? Sprawdzali mnie tak trzy dni temu w podróży do Sztokholmu jakimś papierkiem . Absolutnie nie wiedziałam o co chodzi. Ale, że jestem grzeczna , więc cierpliwie stałam.( okichana:))

jowa31
jowa31 - 2015-11-26 23:37
Madziu! zauważam opóźnienie we wpisach. Co WY tam, w tym KL robicie? pozdrowienia dla uczestników wyjazdu

magdah
magdah - 2015-11-27 07:59
Dzięki zula!
Madziu, czuwaj dalej!
Pewnie Elu też wyglądasz podejrzanie, jak ja! A te papierki to na materiały wybuchowe.
Jolka, opóźnień nie ma żadnych, tylko do końca nie wiemy jaki dziś dzień ( lub noc) :p

Zasoby: 472 wpisy472 1010 komentarzy1010 4496 zdjęć4496 2 pliki multimedialne2

23.01.2024 - 03.02.2024