Geoblog.pl    magdah    Podróże    Malezja i Singapur czyli podróż za 6 okien    Chyba jutro wyjazd...

Chyba jutro wyjazd...

Polska, Drezdenko

Nigdzie nie jedziemy,bo okna trzeba wstawić na górze – powiedział Horodyski. Nie jest to prawdą , bo okna są, tylko stare. I cały nasz nowy DHS II jest stary, my jesteśmy starzy , więc moim odosobnionym zdaniem nowe okna plastikowe nie pasują. Uwolniłam więc makiaweliczną stronę mojej natury i podstępem nabyłam bilety Warszawa – Londyn – Kuala Lumpur – Singapur – Londyn – Barcelona – Berlin za ok. 1500 zł ( British Airways) i 180 zł (easyjet ), a okna tym samym, ku mej radości, odpłynęły w niebyt. Nasi drodzy W. niczego nie wysyłali w niebyt, ale ze śpiewem na ustach dostosowali się do sytuacji, tak więc jedziemy znów razem.
Plan jest dostosowany do naszego niestety krótkiego pobytu oraz kaprysów pogody – jest on bardzo prowizoryczny, bo w domu mam remont ( nieustająco) i bardziej interesują mnie teraz rodzaje listew przypodłogowych aniżeli transport w Malezji. Pogoda wymusza na nas podróżowanie po zachodniej stronie półwyspu, a czas – niedługą trasę. Tak więc po obleceniu KL – czeka nas Taman Negara, Cameron Highlands, Langkawi i ew. jakieś Koh w Tajlandii. Potem fruniemy do Singapuru ( Air Asia ok. 180 zł)
Z powodu remontu nie odczuwam jakoś emocji przedpodróżnych , bo zamiana mojej sypialni w magazyn, uniemożliwia mi normalne dla mnie pakowanie , czyli zrzucanie wszystkiego na jeden wielki stos, a i Horodyski nie marudzi, bo na czas remontu przeniósł się w całości do kancelarii. Chyba więc tym razem kierownikiem zostanie Halka, bo mam wrażenie, że tak Horodyski jak i Krzysiek w ogóle nie wiedzą, gdzie jadą, a ja mam w głowie te listwy...

zula - 2015-11-23 20:29
Świetny początek-lubię Wasze relacje...tym razem remontowy miszmasz !
pozdrawiam i życzę odpoczynku.

BoRa
BoRa - 2015-11-23 20:30
Fajny wpis - jak zawsze pełen humoru!
Życzę przyjemności na wyjeździe. A w tym ciepełku czasami wspomnijcie tych co zostali i marzną w Polsce.

jowa31
jowa31 - 2015-11-24 01:13
gratulacje, nareszcie się ruszacie gdzieś dalej. A Malezja jest OK

BPE
BPE - 2015-11-24 08:07
super - oba kraje warte odwiedzenia - pozdrówcie ode mnie :-)

magdah
magdah - 2015-11-24 18:05
Dziękuję wszystkim za komentarze i czekam na więcej :)

magdah
magdah - 2015-11-24 18:05
Dziękuję wszystkim za komentarze i czekam na więcej :)

Nel
Nel - 2015-11-25 12:45
dobrze, że wreszcie jedziecie, jest szansa, że pan Andrzej będzie żył. a my znowu przy porannej kawie (herbacie)mieli co czytać

lupus
lupus - 2015-12-07 22:26
Nikt mi nie powiedział, w tv na pasku nie leciało... no to teraz post factum sobie poczytam :)

Zasoby: 472 wpisy472 1010 komentarzy1010 4496 zdjęć4496 2 pliki multimedialne2

23.01.2024 - 03.02.2024