Geoblog.pl    magdah    Podróże    Indonezja - podróż powierzchowna    loundry girls

loundry girls

Indonezja
Indonezja, Riung

22.11
Rano nasi mężczyźni poszli zdobywać pożywienie, a my kobiety pozostałyśmy pilnować domowego ogniska, Co oznacza mniej więcej tyle, że chłopy pojechały na ryby, a baby przekształciły się w loundry girls. Riung jest strasznie fajne,ale nie ma tu pralni ani internetu. Internet – trudno, ale chodzić w czymś trzeba. Zrobiłyśmy wielkie pranie -nie miałam już nic czystego i wyschło to nam błyskawicznie. Potem wrócili panowie z nędznym łupem w postaci kilku rybek i popołudniu wszyscy popłynęliśmy na wyspę -bezludną – popływać z rurką i połowić ryby.
Halce tak spodobało się snorkowanie, że w ogóle nie wychodziła z wody. Nawet Kierownik zanurzył swoje ciało w otchłaniach oceanu , na co ocean zareagował nerwowym przypływem niosąc ze sobą masę chłodnej wody , co przyjęte zostało przez zgromadzonych bardzo ciepło. . I na szczęście,bo przy samym brzegu jej temperatura przypominała lekko wystudzoną herbatę. Potem Kierownik złapał rybkę i Adam – nasz kapitan zawiózł nas do domu.
Wynajęcie łodzina cały dzień- 300.000 rp.

ola
ola - 2012-11-24 09:50
Albowiem kierownik zawsze mawiał, że jest bardzo usportowiony, uprawia bowiem brydż, szachy i wędkarstwo :D

BoRa
BoRa - 2012-11-25 20:33
Najważniejsze, że coś uprawia! Niektózy nie uprawiają nic!.

Zasoby: 472 wpisy472 1010 komentarzy1010 4496 zdjęć4496 2 pliki multimedialne2

23.01.2024 - 03.02.2024