Geoblog.pl    magdah    Podróże    Indonezja - podróż powierzchowna    Już za parę dni ...

Już za parę dni ...

Polska, Drezdenko

Jak zwykle, gdy nadchodzi jesień czuję się nieswojo i znak to, że należy ruszyć to i owo i wybrać się na podbój świata – tym razem jego Końca ( prawie).
Po nawysłuchiwaniu marudzenia Horodyskiego i rozważania czy jechać czy nie jechać i dla odmiany zainwestować w różne niezbędne rzeczy jak piekarnik czy też ściana w łazience – po wielkiej pracy wykonanej przez Halkę – jedziemy. Ściana musi poczekać.
Bilety nabyte zostały w Qatar Airways za 720 lub 750 euro dla dwóch osób – Rzym – Doha – Jakarta – Doha – Berlin i do Rzymu z Berlina za ok 200 zł od osoby z bagażem.
Zmiany na stanowiskach nastąpiły, bo nawet starożytni mówili panta rei – Halka zdegradowała Krzyska ze stanowiska Zastępcy Kierownika (Kierownik to nieustająco Zygmunt) i mianowała na to stanowisko się osobiście. Ja pozostałam jako Techniczny , a Krzysiek został Uczestnikiem Wycieczki. Wiadomo - Uczestnik płaci za wszystko. W związku z powyższym trasę opracował Kierownik z Zastępcą i do teraz nikt nie wie gdzie pojedziemy. W każdym razie moja wiedza kończy się na Jakarcie. Mam jedynie cichą nadzieję na nurkowanie z butlą – bo co tam , kiedyś trzeba spróbować …
W żadnym razie – bo Koniec Świata blisko nie będę pilnie studiować przewodników, uczyć się skomplikowanych nazw i rozważać nie wiadomo czego – to będzie podróż powierzchowna i bezmyślna z uwagi na to, że myślą Kierownik z Zastępcą – ja będę napawać się czym się da i co najwyżej buntować Uczestnika Wycieczki.
Na podłodze rośnie już stos rzeczy do zabrania - głównie stroje kąpielowe i kapelusze ( widok Horodyskiego w kapeluszu jest niezapomniany ) i – byle do wtorku, kiedy to zaczniemy od imprezy pożegnalnej – bo w końcu w środę ruszamy prawie na koniec Świata.

Marcin
Marcin - 2012-11-06 08:08
A gdzie zdjęcie Kierownika w kapeluszu???

zygy
zygy - 2012-11-06 08:48
Melduję się!

A ja myślałem, że lecicie we wtorek.

magdah
magdah - 2012-11-06 09:35
Zdjeciami w kapeluszu jeszcze sie ponapawasz. Na razie Horodyski ciezko pracuje w sadzie.

magdah
magdah - 2012-11-06 09:36
Zygy, dzis lecimy tylko do Slubic :-P

Tomek P.
Tomek P. - 2012-11-06 10:44
Serdecznie Was pozdrawiam i życzę dużo wrazeń i przygód.

Ela
Ela - 2012-11-07 19:20
Od dzisiaj zamieniamy się w skrupulatnych obserwatorów Waszej podróży, całuski

Jola od K i H(aliny)
Jola od K i H(aliny) - 2012-11-07 22:27
Gdzie jest sprawozdanie z 1. dnia?
Gdzie zdjecia?
Gdzie jestescie?

BoRa
BoRa - 2012-11-08 23:31
Wspaniały pomysł na jesienną szarugę - zamienić na cieplutkie wakacje.
życzę wspaniałych wrażeń.
pozdrawiam,